hide

۰۲۱-۹۱۰۹۹۹۲۰

تماس ۹ صبح تا 6 عصر

سؤال کد و ارور C11EO کونیکا مینولتا c452/c552/c652

7 ماه 3 هفته قبل #88 توسط فرنژاد
تازه ایجاد شده
متن زیر ترجمه رسمی از سرویس مانویل دستگاه در مورد این خطا می باشد و شروع بحث این تاپیک است لطفا سوالات و تجربیات در مورد این کد را فقط اینجا مطرح فرمایید تا این تاپیک کاملتر شده و در دسته بندی صحیح خود قابل استفاده برای دیگر اعضا نیز باشد
کد و ارور C11EO کونیکا مینولتا  c452/c552/c652
 
  • با توجه به اطلاعات ارائه شده، مشکلاتی در راندمان موتور تغییر مسیر دوقلو و تغییر مسیر تمام شده وجود دارد. در نصب FS-527، حسگر تغییر مسیر دوقلو پس از مدت زمان تنظیم شده پس از روشن شدن موتور، روشن یا خاموش نمی‌شود. در نصب JS-504، حسگر خانه تغییر مسیر پس از مدت زمان تنظیم شده پس از روشن شدن موتور، روشن نمی‌شود و جابجایی به مسیر سینی پایین یا بالا را آغاز نمی‌کند.
    علت این مشکلات در نصب FS-527، موتور تغییر مسیر دوقلو، حسگر تغییر مسیر دوقلو و صفحه کنترل FS است. در نصب JS-504، موتور تغییر مسیر، حسگر خانه تغییر مسیر و صفحه کنترل JS مشکل ساز هستند.
    برای حل این مشکلات، اتصالات موتور و حسگر بررسی و در صورت لزوم اصلاح شود. همچنین اتصال M2 یا M3 برای جفت کردن مناسب بررسی و اصلاح شود. ورودی/خروجی PS3 یا PS4 بررسی و حسگر FSCB یا JSCB بررسی شود. عملکرد M2 یا M3 نیز بررسی شود و در صورت لزوم تغییر داده شود. همچنین می‌توان FSCB یا JSCB را تغییر داد.
    با انجام این تغییرات، مشکلات موجود در راندمان موتور تغییر مسیر دوقلو و تغییر مسیر تمام شده قابل حل خواهد بود.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
زمان ایجاد صفحه: 0.490 ثانیه