hide

۰۲۱-۹۱۰۹۹۹۲۰

تماس ۹ صبح تا 6 عصر

دسنگاه صحافی و فنرزن

انواع دستگاه صحافی و فنرزن : دستگاه پانچ فنری مارپیچ - فنر زن دویل- دستگاه چسب گرم اتومات و نیمه اتومات- فنرزن اتوماتیک برقی -ماشین دوخت یا منگنه زن لب زن و وسط زن  - ماشینهای تا کن و دوخت- دستگاه پرفراژ دستی و برقی

آکبند - استوک اروپا - استوک بازسازی شده شرکتی - ریفوربیش

قیمت دستگاهها بسته به آپشنهای انتخابی آن می باشد و در دسنگاه های استوک و غیر آکبند عوامل متعددی دیگری متاثر هستند خواهشمند است در انتخاب نوع مدل و آپشنها دقت فرمایید و در صورت تمایل مشاورین و کارشناسان ما در بخش مشاوره آماده هر گونه راهنمایی می باشند.


نمایش:
مرتب سازی توسط:

دستگاه صحافی چسب گرم front FJ 805 LH

دستگاه صحافی چسب گرم FJ 805 LH

نوع دستگاه صحافی : چسب گرم صنعتی اتوماتیک

طول صحافی : 425 میلمیتر

ضخامت صحافی : 50 میلیمتر  حدود 500 برگ 80 گرم

دستگاه کنترل هوشمند با نمایشگر ال سی دی ارائه می‌شود. این دستگاه دارای کنترل میکروکامپیوتری است و قابلیت تنظیم آزاد در تنظیم دما، فشار محکم کردن جلد، زمان محکم کردن جلد و تابع شمارش را داراست. همچنین، قادر به نمایش خطاهای کد نیز می‌باشد.

طراحی ظاهری این دستگاه بسیار جذاب و مد روز است و باعث می‌شود تا این دستگاه به شکلی ساده و زیبا ظاهر شود.

مدار کنترل هوشمند گرمایش این دستگاه با فاصله‌های موجی سینوسی، دما را با دقت ± 3 درجه سانتیگراد کنترل می‌کند.

عملکرد سکوی محکم کردن جلد باز بسیار آسان و سریع است که باعث افزایش کارآیی این دستگاه می‌شود.

طراحی جداگانه موتور راننده چسب نیز از امکان آسیب موتور به دلیل بیش از حد گرم شدن جلوگیری می‌کند.

این دستگاه دارای طراحی انسانی برای نگهداری کتاب‌ها است که باعث می‌شود فضا صرفه‌جویی شود و قرار دادن و خارج کردن کتاب‌ها آسان شود.

طراحی ویژه ارتفاع متفاوت در سکوی محکم کردن جلد، برای سازگاری با نیازهای متفاوت تشکیل اسپین استفاده می‌شود.

0 ریال

دستگاه صحافی چسب گرم رومیزی front FJ - J400

دستگاه صحافی چسب گرم رومیزی front  FJ - J400

نوع دستگاه صحافی : چسب گرم رومیزی نیمه اتوماتیک

طول صحافی : 340 میلمیتر

ضخامت صحافی : 1 الی 35 میلیمتر 

مدل قابلیت چسبیدگی دو لایه با استفاده از مکانیسم چسبیدگی و موتور قدرتی دارای طراحی زیبا و می باشد.

پارامترهای فنی این مدل شامل طول چسب بندی موثر 340 میلیمتر، ضخامت بندی در بازه 0.5 تا 35 میلیمتر، زمان آماده سازی حدود 15 دقیقه (بستگی به دمای محیط) و سرعت چسب بندی بین 120 و 140 عدد در ساعت است. همچنین دمای کاری قاب چسب بین 150 و 180 درجه سانتی‌گراد، ضخامت مناسب قاب بین 80 و 200 گرم و ابعاد 582 میلیمتر (طول)، 582 میلیمتر (عرض) و 233 میلیمتر (ارتفاع) می‌باشد. وزن خالص این مدل 58 کیلوگرم و ولتاژ کاری آن 220 ولت (110 ولت) با فرکانس 50 هرتز (60 هرتز) است. همچنین توان ورودی این مدل برابر با 1000 وات برای آماده سازی و 170 وات برای کارکرد است.

0 ریال

دستگاه پانچ صنعتی Perfect super 600

دستگاه صحافی پانچ صنعتی Perfect super 600

نوع دستگاه صحافی : چسب گرم رومیزی نیمه اتوماتیک

طول صحافی : 600 میلمیتر

ضخامت صحافی : 60 برگ 

ماشین پانچ کاغذ صنعتی SUPER600 یک ماشین پانچ کاغذ برقی نیمه اتوماتیک است که می‌تواند در صنعت، کارخانه تولید دفترچه‌های یادداشت، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ با طراحی محکم استفاده شود. این ماشین دارای موتور کاهنده پیشرفته و کلاچ مکانیکی ویژه است. موتور قادر است برای 24 ساعت مداوم عمل کند و پانچ یا سوراخ کردن کاغذها با استفاده از پدال پا کنترل می‌شود که عملیات آسان و ایمنی را فراهم می‌کند. قابل تعویض بودن قالب برش آسان و سریع است که می‌تواند سوراخ‌های مختلفی را برش بزند. بستن سیم دوتایی نیز با تغییر قالب برش به قالب بستن و قفل کردن هر اندازه سیم دوتایی امکان پذیر است. حاشیه عمق پانچ نیز قابل تنظیم است و می‌تواند از 2 میلیمتر تا 5 میلیمتر تغییر کند که این ماشین را کامل می‌کند.

0 ریال

دستگاه پانچ صنعتی Perfect super 450

دستگاه صحافی پانچ صنعتی Perfect super 450

نوع دستگاه صحافی : چسب گرم رومیزی نیمه اتوماتیک

طول صحافی : 450 میلمیتر

ضخامت صحافی : 40 برگ 

ماشین پانچ کاغذ صنعتی SUPER450 یک ماشین پانچ کاغذ برقی نیمه اتوماتیک است که می‌تواند در صنعت، کارخانه تولید دفترچه‌های یادداشت، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ با طراحی محکم استفاده شود. این ماشین دارای موتور کاهنده پیشرفته و کلاچ مکانیکی ویژه است. موتور قادر است برای 24 ساعت مداوم عمل کند و پانچ یا سوراخ کردن کاغذها با استفاده از پدال پا کنترل می‌شود که عملیات آسان و ایمنی را فراهم می‌کند. قابل تعویض بودن قالب برش آسان و سریع است که می‌تواند سوراخ‌های مختلفی را برش بزند. بستن سیم دوتایی نیز با تغییر قالب برش به قالب بستن و قفل کردن هر اندازه سیم دوتایی امکان پذیر است. حاشیه عمق پانچ نیز قابل تنظیم است و می‌تواند از 2 میلیمتر تا 5 میلیمتر تغییر کند که این ماشین را کامل می‌کند.

0 ریال

دستگاه پانچ مارپیچ تمام برقی Perfect Super 46 UA

دستگاه پانچ مارپیچ تمام برقی Perfect Super 46 UA

نوع دستگاه صحافی : دستگاه فنر زنی برقی

طول صحافی : 300 میلمیتر

ضخامت صحافی : 25 برگ 80 گرم

دستگاه پانچ مارپیچ تمام برقی Perfect Super 46 UA یک ابزار بسیار کارآمد و قدرتمند است که برای پانچ کردن انواع کاغذ به طول 30 سانت مناسب است. این دستگاه معمولاً در دفاتر فنی، مراکز تایپ و تکثیر، و همچنین در کارگاه‌های چاپ و بسته‌بندی استفاده می‌شود. با استفاده از این دستگاه، می‌توان به راحتی و با دقت بالا، سوراخ‌های کوچک را در کاغذها برای صحافی فنری مارپیچ ایجاد کرد.
دستگاه پانچ مارپیچ تمام برقی Perfect Super 46 UA دارای قابلیت‌های فراوانی است که آن را به یک ابزار بسیار مورد نیاز در صنعت چاپ و تایپ تبدیل کرده است. این دستگاه قابلیت تنظیم عمق سوراخ‌ها را دارد، به طوری که می‌توانید عمق سوراخ‌ها را به دقت مورد نظر خود تنظیم کنید.با استفاده از این دستگاه، می‌توانید به صورت سریع و بهینه کاغذهای خود را پانچ کنید و به راحتی از آن‌ها استفاده کنید. از قابلیت‌های دیگر این دستگاه می‌توان به قابلیت پانچ کردن کاغذهای ضخیم و سخت، قابلیت تغییر سرعت پانچ کردن، و قابلیت کارکردن با صدا بسیار پایین اشاره کرداین دستگاه دارای فنر انداز برقی نیز می باشد عمل پانج بصورت برقی و دستی صورت می گیرد.

0 ریال

دستگاه فنرزن مارپیچ تمام برقی PERFECT 8706

دستگاه فنرزن مارپیچ تمام برقی PERFECT 8706

نوع دستگاه صحافی : دستگاه فنر زنی تمام برقی

طول صحافی : 300 میلمیتر

ضخامت صحافی : 30 برگ 80 گرم

پانچ فنرزن مارپیچی مدل EC8706 با قابلیت سوراخ‌زنی حداکثر 30 برگ کاغذ A4 با وزن 80 گرم می‌باشد. این محصول در واحدهای فروش تک مورد عرضه می‌شود. ابعاد آن 41X37X26 سانتی‌متر بوده و وزن خالص آن 28.000 کیلوگرم است. نوع پانچ این محصول مارپیچی است.

0 ریال

دستگاه صحافی فنرزن مارپیچ PERFECT 9028

دستگاه صحافی فنرزن مارپیچ PERFECT 9028

نوع دستگاه صحافی : دستگاه فنر زنی دستی

طول صحافی : 300 میلمیتر

ضخامت صحافی : 20 برگ 80 گرم

دستگاه صحافی فنرزن مارپیچ (دستی) برند perfect با شماره مدل 9028، دارای حداکثر ظرفیت پانچ 20 برگ و حداکثر ظرفیت صحافی 300 می باشد. این دستگاه دارای 46 پین برای پانچ کردن و فاصله سوراخ ها بین آنها 6.35 میلیمتر است. ابعاد این دستگاه 40*32*17 سانتیمتر و وزن آن 10 کیلوگرم است. این محصول دارای گواهی های تولید ce و sgs است و قابلیت تنظیم عمق را داراست. تولید این دستگاه در کشور چین صورت گرفته است.

0 ریال

دستگاه صحافی فنرزن مارپیچ PERFECT Super 46

دستگاه صحافی فنرزن مارپیچ PERFECT Super 46

نوع دستگاه صحافی : دستگاه فنر زنی دستی

طول صحافی : 300 میلمیتر

ضخامت صحافی : 20 برگ 80 گرم

دستگاه فنر زن مارپیچ (دستی) برند Perfect با شماره مدل Super 46، دستگاهی است که نیاز به سر هم کردن ندارد. این دستگاه قادر است تا 20 برگ را در سایز A4 (21*29.7) پانچ کند. بدنه این دستگاه از جنس فلزی ساخته شده و در رنگ سفید عرضه می شود. علاوه بر این، این دستگاه توانایی تنظیم عطف کار را داراست و دارای فنرانداز برقی است. همچنین، این دستگاه دارنده استاندارد اتحادیه اروپا CE است و تحت لیسانس Supu Machine اسپانیا تولید می شود. شرکت Perfect تضمین می کند که قطعات این دستگاه را تامین و تعمیر خواهد کرد و خدمات پس از فروش را به مدت 5 سال ارائه می دهد.

0 ریال

دستگاه صحافی فنرزن مارپیچ PERFECT c9027

دستگاه صحافی فنرزن مارپیچ PERFECT c9027

نوع دستگاه صحافی : دستگاه فنر زنی دستی

طول صحافی : 300 میلمیتر

ضخامت صحافی : 20 برگ 80 گرم

دستگاه صحافی ته بند مارپیچ مدل 9027 از برند Perfect با شماره مدل C9027 است. این دستگاه دارای قابلیت تنظیم حاشیه است و نیازی به سر هم کردن ندارد. حداکثر ظرفیت پانچ آن 20 برگ و حداکثر ظرفیت صحافی آن 500 برگ است. این دستگاه دارای 46 پین برای پانچ و فاصله سوراخ ها 6.35 میلیمتر است. بدنه آن از جنس ABS ساخته شده و ابعاد آن 40 در 32 در 17 سانتیمتر است. وزن این دستگاه 8 کیلوگرم است. همچنین این دستگاه گواهی تولید CE و SGS را دارا می باشد.

0 ریال

دستگاه صحافی فنرزن مارپیچ Superbind M06

دستگاه صحافی فنرزن مارپیچ Super bind M06

نوع دستگاه صحافی : دستگاه فنر زنی دستی

طول صحافی : 356 میلمیتر

ضخامت صحافی : 20 برگ 80 گرم

دستگاه فنرزن مارپیچ (دستی) با برند Superbind و شماره مدل M06 یک دستگاه کارآمد و کاربردی است. این دستگاه دارای حداکثر ظرفیت پانچ 20 برگ و حداکثر ظرفیت صحافی بیشتر از 300 برگ است. طول پانچ آن نیز تا 355.0 میلیمتر است. بدنه این دستگاه از جنس فلز ساخته شده است و در گروه رنگی نقره قرار دارد. ابعاد این دستگاه cm 44.5*45*46 و وزن آن kg 13.2 است. علاوه بر این، این دستگاه دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش می‌باشد که شامل تامین و تعمیر قطعات است.

دستگاه فنرزن مارپیچ (دستی) با ابعاد سوراخ 4 میلیمتر و تعداد سوراخ 53 طراحی شده است. این دستگاه برای استفاده در کارهای مارپیچ مناسب است و ظرفیت اتصال آن تا 2 اینچ 50 میلیمتر می‌باشد. همچنین، حداکثر حجم صحافی این دستگاه تا ضخامت 50 میلیمتر است.

این دستگاه توسط کشور تایوان تولید شده است.

0 ریال

دستگاه صحافی فنرزن مارپیچ PERFECT 8802

دستگاه صحافی فنرزن مارپیچ PERFECT 8802

نوع دستگاه صحافی : دستگاه فنر زنی دستی

طول صحافی : 322 میلمیتر

ضخامت صحافی : 25 برگ 80 گرم

دستگاه فنرزن مارپیچ (دستی) برند Perfect با شماره مدل 8802، یک دستگاه بسیار کارآمد و عالی برای انجام کارهای نگارشی است. این دستگاه با فرمت بارگذاری افقی و حداکثر ظرفیت پانچ 25 برگ A4(21*29.7) عملکرد بی نظیری دارد. یکی از ویژگی های برجسته این دستگاه، قابلیت انتخاب محل قرارگیری سوراخ ها و تنظیم حاشیه است که به شما امکان می دهد با دقت بالا کاغذهای خود را سوراخ کنید. بدنه این دستگاه از جنس فلز بوده و در گروه رنگی سیاه عرضه می شود. یکی از ویژگی های دیگر این دستگاه، محفظه زباله کنترل حاشیه است که به شما امکان می دهد ضایعات کاغذ را به راحتی دور بیندازید. همچنین، این دستگاه دارای دسته حمل و راهنمای کاغذ و فنر و اندازه فنر است که به شما در استفاده بهینه از آن کمک می کند. برای راحتی شما، این دستگاه قابلیت حمل را نیز دارد. این دستگاه دارای گواهی CE است و پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن شامل تامین قطعات و تعمیر می باشد. همچنین، دستگاه دارای یک سال گارانتی تعویض و تعمیر رایگان و مدت زمان تامین قطعات و تعمیر 5 سال است. این دستگاه مناسب برای دفاتر فنی، اداره ها، لوازم التحریر و دستگاه های قدرتی و بادوام است. ساخت این دستگاه در چین صورت می گیرد.

0 ریال

دستگاه صحافی فنرزن مارپیچ PERFECT c338

دستگاه صحافی فنرزن مارپیچ PERFECT c338

نوع دستگاه صحافی : دستگاه فنر زنی دستی

طول صحافی : 310 میلمیتر

ضخامت صحافی : 25 برگ 80 گرم

دستگاه صحافی ته بند مورب مدل 338، با برند 1445789 perfect و شماره مدل c338، یک دستگاه صحافی با ظرفیت پانچ حداکثر 12 برگ و تعداد پین های پانچ 46 است. فاصله سوراخ ها از کناره صفحه بین 2 تا 6 میلیمتر و فاصله سوراخ ها 6.35 میلیمتر است. این دستگاه دارای قابلیت تنظیم حاشیه است و جنس بدنه آن از ABS است. ابعاد این دستگاه 77 در 45 در 30 سانتیمتر و وزن آن 4.5 کیلوگرم است. این دستگاه قابلیت حمل آسان را دارد و گواهی های تولید CE و SGS را دارا می باشد. مناسب برای کارهای با حجم کم می باشد.

0 ریال

دستگاه صحافی دو كاره پلاستيكی و دوبل مدل ST800

دستگاه صحافی دو كاره پلاستيكی و دوبل مدل ST800

نوع دستگاه صحافی : دستگاه فنر زنی دستی

طول صحافی : 300 میلمیتر

ضخامت صحافی : 20 برگ 80 گرم

دستگاه صحافی دو کاره پلاستیکی و دوبل مدل ST800 از برند 1445789 Perfect ارائه میشود. این دستگاه دارای شماره مدل ST800 است و نیازی به سر هم کردن ندارد. حداکثر ظرفیت پانچ این دستگاه 20 برگ است و حداکثر ظرفیت صحافی آن 250 برگ دوبل و 500 برگ پلاستیکی می‌باشد. تعداد سوراخ در هر اینچ این دستگاه 3:1 است و سایز ورقی که این دستگاه قابل پانچ کردن است A4 (21*29.7) است. جنس بدنه این دستگاه پلاستیک بوده و گروه رنگی آن سفید است. ابعاد این دستگاه 40x40x12.8 سانتیمتر و وزن آن 14.8 کیلوگرم است. این دستگاه قابل حمل است و دارای گواهی های تولید CE و SGS می‌باشد. برخی از ویژگی های این دستگاه عبارتند از: قابلیت تنظیم عطف کار، دارای 2 اهرم، قابلیت فنر انداز برقی، دارای 34 تیغ مربعی برای فنر فلزی و 21 تیغ مستطیلی برای فنر پلاستیکی و دسته کاملا فلزی است.

0 ریال

دستگاه صحافی ته بند دو کاره PERFECT 2916

دستگاه صحافی ته بند دو کاره PERFECT 2916 

نوع دستگاه صحافی : دستگاه فنر زنی دستی

طول صحافی : 310 میلمیتر

ضخامت صحافی : 25 برگ 80 گرم

دستگاه صحافی پلاستیکی و فنری مارپیچ ته بند دو کاره مدل 2916 از برند 1445789 perfect با شماره مدل 2916، دارای امکان پانچ و صحافی بدون نیاز به سر هم کردن است. این دستگاه دارای حداکثر ظرفیت پانچ 20 برگ و حداکثر ظرفیت صحافی 20 تا 140 برگ می‌باشد. فاصله سوراخ‌ها از کناره صفحه 2.5 تا 6.5 میلی‌متر و سایز ورق قابل پشتیبانی A4(21*29.7) و A5(14.8*21) است. این دستگاه دارای قابلیت تنظیم حاشیه بوده و در رنگ سفید موجود است. ابعاد این دستگاه 45*41*13.5 سانتی‌متر و وزن آن 19.5 کیلوگرم است. امکان حذف کردن تمامی پانچ‌ها در مکان دلخواه و خلاص کن برای پانچ و فنرانداز برقی نیز از ویژگی‌های این دستگاه می‌باشد.

0 ریال

دستگاه صحافی فنر پلاستیکی و دوبل پرفکت 2918

دستگاه صحافی فنر پلاستیکی و دوبل پرفکت 2918

نوع دستگاه صحافی : پانچ فنر پلاستیکی و دوبل 

طول صحافی : 310 میلمیتر

ضخامت صحافی : 20 برگ 80 گرم

دستگاه صحافی فنر پلاستیکی و دوبل مدل 2918 از برند 1445789 perfect با شماره مدل 2918 بدون نیاز به سر هم کردن علاوه بر داشتن حداکثر ظرفیت پانچ 20 برگ و حداکثر ظرفیت صحافی 500 برگ، فاصله سوراخ ها از کناره صفحه 2.5 تا 6.5 میلیمتر و تعداد سوراخ در هر اینچ 3:1 می‌باشد. این دستگاه قادر به پانچ و صحافی کردن انواع اوراق به سایزهای A4 و A5 می‌باشد و همچنین دارای قابلیت تنظیم حاشیه است. ابعاد آن 45*41*13.5 سانتی‌متر و وزن آن 20 کیلوگرم است. این دستگاه دارای گواهی های تولید CE و SGS می‌باشد و همچنین قابلیت حذف کردن تمامی سوراخ ها را دارا می‌باشد.

0 ریال

دستگاه فنرزن دوبل و مارپیچ پرفکت 2019

دستگاه فنرزن دوبل و مارپیچ پرفکت 2019 

نوع دستگاه صحافی : پانچ فنر دوبل و مارپیچ

طول صحافی : 310 میلمیتر

ضخامت صحافی : 20 برگ 80 گرم

دستگاه فنرزن دوبل و مارپیچ (دستی) برند Perfect مدل 2019، با نیاز به سر هم کردن ندارد. این دستگاه از فرمت بارگذاری عمودی و افقی پشتیبانی می کند و حداکثر ظرفیت پانچ آن 25 ورق A4 (21*29.7) است. گروه رنگی این دستگاه سفید و سیاه است و ارائه دهنده خدمات پس از فروش شامل تامین و تعمیر قطعات، تعویض و تعمیر محصول می باشد. شرایط گارانتی آن شامل یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد. این دستگاه مناسب برای صحافی فنر دوبل و مورب بوده و دارای خلاص کن به تعداد پانچ ها و قابلیت تنظیم عطف می باشد. این محصول در چین تولید می شود.

0 ریال

دستگاه صحافی 2 کاره دوبل مدل T2930

دستگاه صحافی 2 کاره دوبل مدل T2930

نوع دستگاه صحافی : پانچ  2 کاره دوبل  

طول صحافی : 310 میلمیتر

ضخامت صحافی : 20 برگ 80 گرم

دستگاه صحافی 2 کاره دوبل مدل T2930 از برند 1445789 perfect است. این دستگاه دارای شماره مدل T2930 است و حداکثر ظرفیت پانچ آن 20 برگ می باشد. همچنین، این دستگاه دارای حداکثر ظرفیت صحافی 120 برگ با فنر 14.3 میلیمتر و 250 برگ با فنر 25.4 میلیمتر است. فاصله سوراخ ها از کناره صفحه 2.5 تا 6.5 میلیمتر و فاصله سوراخ ها 8.47 میلیمتر می باشد. همچنین، این دستگاه دارای گروه رنگی سفید است و ابعاد آن 35×52.5×56.6 سانتیمتر است. وزن این دستگاه 11.6 کیلوگرم است و دارای ویژگی قابل حمل می باشد.

این دستگاه دارای ویژگی های بیشتری نیز می باشد، مانند قابلیت حذف تمامی سوراخ ها، دارای 40 تیغ قابل حذف 3:1 و 27 تیغ قابل حذف 2:1، قابلیت پانچ 6 برگ طلق PVC در هر مرحله، دارای 2 اهرم و دسته فلزی است.

0 ریال

دستگاه فنر زن دوبل پرفکت SUPER 34

دستگاه فنر زن دوبل پرفکت SUPER 34

نوع دستگاه صحافی : پانچ فنر دوبل

طول صحافی : 310 میلمیتر

ضخامت صحافی : 20 برگ 80 گرم

دستگاه فنر زن دوبل (دستی) از برند Perfect با شماره مدل Super 34، دارای حداکثر ظرفیت پانچ 25 برگ و حداکثر ظرفیت صحافی 20 تا 140 برگ است. این دستگاه با سایز ورق A4(21*29.7) و جنس بدنه فلز، در گروه رنگی سفید قابل تهیه است.

این دستگاه قابلیت تنظیم عطف را دارا بوده و در دو مدل دستی و برقی عرضه می‌شود. همچنین دارای خلاص‌کن به تعداد پانچ ها است. این محصول با 45 سال خدمات پس از فروش گارانتی می‌شود و تامین و تعمیر قطعات آن تا یک سال پس از خرید انجام می‌شود.

این دستگاه از کشور چین واردات می‌شود.

0 ریال

دستگاه صحافی فنرزن دوبل مدل T970

 دستگاه پانچ فنرزن دوبل مدل T970

نوع دستگاه صحافی : پانچ دوبل  

طول صحافی : 320 میلمیتر

ضخامت صحافی : 20 برگ 80 گرم

دستگاه صحافی فنرزن دوبل مدل T970 از برند  perfect با شماره مدل T970، از سر هم کردن معاف است. این دستگاه دارای حداکثر ظرفیت پانچ 20 برگ و حداکثر ظرفیت صحافی 120 برگ است. فاصله سوراخ ها از کناره صفحه بین 2.5 تا 6.5 میلیمتر و فاصله سوراخ ها 8.47 میلیمتر است. همچنین دارای تعداد سوراخ در هر اینچ به نسبت 3:1 و حداکثر قطر فنر 14.3 میلیمتر می‌باشد. این دستگاه قابلیت انتخاب محل قرارگیری سوراخ ها و تنظیم حاشیه را داراست و بدنه‌ی آن تماماً از فلز ساخته شده است. ابعاد این دستگاه 21*34*45 سانتی‌متر و وزن آن 17 کیلوگرم است. همچنین دارای ویژگی قابل حمل بودن و گواهی‌های تولید SGS و CE می‌باشد. این دستگاه امکان حذف تمامی سوراخ ها را داراست. دارای حداکثر ظرفیت پانچ 20 برگ و حداکثر ظرفیت صحافی 120 برگ است. فاصله سوراخ ها از کناره صفحه بین 2.5 تا 6.5 میلیمتر و فاصله سوراخ ها 8.47 میلیمتر است. این دستگاه دارای قابلیت انتخاب محل قرارگیری سوراخ ها و تنظیم حاشیه است و از جنس بدنه فلزی ساخته شده است. دستگاه دارای گروه رنگی سفید، ابعاد 21*34*45 سانتیمتر و وزن 17 کیلوگرم است. همچنین دارای گواهی های تولید SGS و CE می باشد و قابلیت حذف تمامی سوراخ ها را دارا می باشد.

0 ریال

دستگاه صحافی فنرزن دوبل super bind wiremac

 دستگاه پانچ فنرزن دوبل super bind wiremac

نوع دستگاه صحافی : پانچ دوبل  

طول صحافی : 320 میلمیتر

ضخامت صحافی : 20 برگ 80 گرم

دستگاه فنر زن دوبل (دستی) با برند super bind و شماره مدل wiremac، از نیاز به سر هم کردن معاف است. این دستگاه دارای حداکثر ظرفیت پانچ 25 برگ و حداکثر ظرفیت صحافی 120 برگ می‌باشد. تعداد پین‌های پانچ آن 40 عدد است و فاصله سوراخ‌ها 3.6 میلیمتر است. این دستگاه دارای قابلیت تنظیم حاشیه و جنس بدنه‌اش از فلز است. گروه رنگی آن خاکستری است و ابعاد آن 30*45*25 سانتیمتر و وزن آن 20 کیلوگرم است.

این دستگاه دارای ویژگی‌هایی همچون محفظه زباله، کنترل حاشیه، دسته حمل، راهنمای کاغذ، سینی ذخیره سازی و تراشه قابل حمل است. همچنین این دستگاه دارای گواهی‌های تولید ce و sgs می‌باشد و ارائه دهنده خدمات پس از فروش از تامین و تعمیر قطعات به مدت 1 سال پشتیبانی می‌کند. این دستگاه مناسب برای صحافی انواع دفاتر، تقویم، کاتالوگ و کارهای شیک می‌باشد. این دستگاه تولید کشور تایوان می‌باشد.

0 ریال

دستگاه فنرزن پلاستیک تمام برقی perfect super 21

دستگاه  پانچ پلاستیک تمام برقی perfect super 21

نوع دستگاه صحافی : پانچ پلاستیک

طول صحافی : 320 میلمیتر

ضخامت صحافی : 25 برگ 80 گرم

دستگاه فنرزن پلاستیک تمام برقی برند perfect با شماره مدل super 21، ابعاد 30*45*30 سانتی‌متر و وزن 21 کیلوگرم، از جنس فلز ساخته شده است. این دستگاه دارای ویژگی‌های متنوعی از جمله محفظه زباله، کنترل حاشیه، پدال پاراهنمای کاغذ، سینی ذخیره سازی تراشه، قطع قابل تنظیم، قابلیت حمل، کشوی زباله، قابلیت انتخاب محل قرارگیری سوراخ ها و تنظیم عمق و حاشیه سوراخ ها می‌باشد.

این دستگاه دارای گواهی‌های تولید ce و sgs بوده و ارائه‌ی خدمات پس از فروش شامل تامین و تعمیر قطعات به مدت 5 سال می‌باشد.

دستگاه فنرزن پلاستیک تمام برقی perfect super 21 با حداکثر ظرفیت پانچ 25 و حداکثر ظرفیت صحافی 500، حداکثر طول پانچ 300 میلی‌متر و دارای 21 پین پانچ و فاصله سوراخ ها 6.6 میلی‌متر، مناسب برای استفاده در صنایع مختلف می‌باشد. این دستگاه مناسب برای حذف سوراخ پانچ و استفاده در صحافی ارزان قیمت جزوه و پرینت ها می‌باشد.

این دستگاه تولید کشور چین می‌باشد.

0 ریال

دستگاه فنر زن مارپیچ PERFECT S20A

دستگاه پانچ مارپیچ PERFECT S20A

نوع دستگاه صحافی : دستگاه فنر زنی دستی

طول صحافی : 300 میلمیتر

ضخامت صحافی : 20 برگ 80 گرم

دستگاه فنر زن مارپیچ (دستی) برند PERFECT با شماره مدل S20A دارای ویژگی‌های زیر است:
- حداکثر ظرفیت پانچ: 25 برگ کاغذ 70 گرمی
- حداکثر ظرفیت صحافی: 500 برگ کاغذ
- سایز ورق: A4 (21*29.7)
- جنس بدنه: پلاستیک
- گروه رنگی: سفید
- ویژگی‌ها:
- محفظه زباله
- کنترل حاشیه
- راهنمای کاغذ
- راهنمای اندازه فنر
- سینی ذخیره سازی تراشه
- قطع قابل تنظیم
- قابل حمل
- کشوی زباله
- قابلیت انتخاب محل قرارگیری سوراخ‌ها
- قابلیت تنظیم عمق سوراخ‌ها
- قابلیت تنظیم حاشیه
- توضیحات: دارای فنر انداز برقی و خلاص کن به تعداد پانچ‌ها
- مناسب برای شرکت‌ها، ادارات و دفاتر فنی و لوازم التحریر جهت سیمی و صحافی کرن جزوات و کتب مدارس
- کشور سازنده: چین

0 ریال

دستگاه فنر زن مارپیچ PERFECT S20

دستگاه پانچ مارپیچ PERFECT S20

نوع دستگاه صحافی : دستگاه فنر زنی دستی

طول صحافی : 300 میلمیتر

ضخامت صحافی : 20 برگ 80 گرم

دستگاه فنر زن مارپیچ (دستی) برند PERFECT با شماره مدل S20 دارای ویژگی‌های زیر است:
- حداکثر ظرفیت پانچ: 25 برگ کاغذ 70 گرمی
- حداکثر ظرفیت صحافی: 500 برگ کاغذ
- سایز ورق: A4 (21*29.7)
- جنس بدنه: پلاستیک
- گروه رنگی: سفید
- ویژگی‌ها:
- محفظه زباله
- کنترل حاشیه
- راهنمای کاغذ
- راهنمای اندازه فنر
- سینی ذخیره سازی تراشه
- قطع قابل تنظیم
- قابل حمل
- کشوی زباله
- قابلیت انتخاب محل قرارگیری سوراخ‌ها
- قابلیت تنظیم عمق سوراخ‌ها
- قابلیت تنظیم حاشیه
- توضیحات: دارای فنر انداز برقی و خلاص کن به تعداد پانچ‌ها
- مناسب برای شرکت‌ها، ادارات و دفاتر فنی و لوازم التحریر جهت سیمی و صحافی کرن جزوات و کتب مدارس
- کشور سازنده: چین

0 ریال

دستگاه فنر زن پلاستیکی PERFECT CB221

دستگاه پانچ پلاستیکی PERFECT CB221

نوع دستگاه صحافی : دستگاه فنر زن پلاستیکی

طول صحافی : 300 میلمیتر

ضخامت صحافی : 10 برگ 80 گرم

دستگاه فنر زنی پلاستیکی (دستی) برند Perfect، مدل CB221، دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که آن را از سایر دستگاه‌های مشابه متمایز می‌کند. این دستگاه دارای ظرفیت پانچ 10 برگ و ظرفیت صحافی 500 برگ می‌باشد و قادر است ورق‌های سایز A4 و A5 را پردازش کند. بدنه‌ی این دستگاه از جنس فلز بوده و با وزن 5 کیلوگرم، به راحتی قابل حمل است. همچنین این دستگاه دارای 5 سال خدمات پس از فروش و 1 سال گارانتی تعویض و تعمیر رایگان می‌باشد.

0 ریال