hide

۰۲۱-۹۱۰۹۹۹۲۰

تماس ۹ صبح تا 6 عصر

سؤال کد و ارور CC163 کونیکا مینولتا c452/c552/c652

7 ماه 3 هفته قبل #234 توسط فرنژاد
تازه ایجاد شده
متن زیر ترجمه رسمی از سرویس مانویل دستگاه در مورد این خطا می باشد و شروع بحث این تاپیک است لطفا سوالات و تجربیات در مورد این کد را فقط اینجا مطرح فرمایید تا این تاپیک کاملتر شده و در دسته بندی صحیح خود قابل استفاده برای دیگر اعضا نیز باشد
کد و ارور CC163 کونیکا مینولتا  c452/c552/c652
 • خطا در محتوای ROM (PRT) از علتی در برد EEPROM سرویس (SV ERB) برد کنترل چاپگر (PRCB) ناشی می‌شود. برای حل این مشکل راه‌حل‌های زیر را پیشنهاد می‌کنیم:

  1. ابتدا، firmware را مجدداً نوشتن کنید.
  2. در صورت استفاده از PRCB دستگاه دیگر در سرویس، سوئیچ برق اصلی را خاموش کرده و PRCB فعلی را با یکی جدید جایگزین کنید. حتماً از PRCB نصب شده در همان مدل استفاده کنید. سپس firmware PRCB را به روز کنید.
  3. پس از به‌روزرسانی firmware، سوئیچ برق اصلی را خاموش و روشن کنید و بررسی کنید که عملیات گرم شدن آغاز شده است.
  4. در صورتی که مشکل قابل حل نباشد، PRCB حذف شده را به برد اصلی نصب کنید. در هنگام انجام این اقدام، بدون جابجایی SV ERB، بررسی کنید که آیا PRCB معیوب است یا خیر.

  در صورتی که مشکل هنوز حل نشده باشد، SV ERB فعلی را با یکی جدید جایگزین کنید. سپس سوئیچ برق اصلی را روشن کنید و بررسی کنید که عملیات گرم شدن آغاز شده است. لازم به ذکر است که برای آماده‌سازی SV ERB جدید یک دقیقه زمان لازم است و در طول این دوره، نور پشت صفحه کنترل خاموش می‌ماند. در نهایت، تنظیمات مشخص شده را اعمال کنید.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
 • Not Allowed: to create new topic.
 • Not Allowed: to reply.
 • Not Allowed: to edit your message.
زمان ایجاد صفحه: 0.380 ثانیه