hide

۰۲۱-۹۱۰۹۹۹۲۰

تماس ۹ صبح تا 6 عصر

سؤال کد و ارور C2650 کونیکا مینولتا c452/c552/c652

7 ماه 3 هفته قبل #136 توسط فرنژاد
تازه ایجاد شده
متن زیر ترجمه رسمی از سرویس مانویل دستگاه در مورد این خطا می باشد و شروع بحث این تاپیک است لطفا سوالات و تجربیات در مورد این کد را فقط اینجا مطرح فرمایید تا این تاپیک کاملتر شده و در دسته بندی صحیح خود قابل استفاده برای دیگر اعضا نیز باشد
کد و ارور C2650 کونیکا مینولتا  c452/c552/c652
 • یک خطای دسترسی به رسانه پشتیبان اصلی را نشان می دهد. قبل از اتخاذ هرگونه تدابیر مقابله ای، بهتر است با مسئولان مربوطه در شرکت KMBT تماس بگیرید. علت این خطا برد EEPROM سرویس (SV ERB) برد کنترل چاپگر (PRCB) است. برای حل این مشکل می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:
  1- اتصال رابط (CN33) روی PRCB، رابط (CN1) روی SV ERB و هارنس بین بردها را برای اتصال صحیح بررسی و در صورت لزوم تصحیح کنید.
  2- در صورت لزوم، PRCB فعلی را با یکی جدید جایگزین کنید. قبل از انجام این کار، کلید تغذیه اصلی را خاموش کنید و در صورت استفاده از PRCB دیگری در دستگاهی که در حال خدمت است، حتما از PRCB نصب شده در همان مدل استفاده کنید. سپس فریمور PRCB را به روز کنید و پس از اتمام به روز رسانی، کلید تغذیه اصلی را خاموش و روشن کنید و بررسی کنید که عملیات گرم شدن شروع شده است. همچنین مطمئن شوید که کد های خرابی به جز C2650 یا قرار دادن ناصحیح IU/TC شناسایی نمی شوند. در صورت عدم حل مشکل، PRCB حذف شده را به برد اصلی بازگردانید.
  3- در صورت لزوم، SV ERB فعلی را با یکی جدید جایگزین کنید و کلید تغذیه اصلی را روشن کنید و بررسی کنید که عملیات گرم شدن شروع شده است. مطمئن شوید که کد های خرابی به جز C2650 یا قرار دادن ناصحیح IU/TC شناسایی نمی شوند. در این مرحله، ممکن است یک دقیقه برای آماده سازی SV ERB جدید صرف شود و در طول این دوره، نور پشت صفحه کنترل خاموش است. سپس تنظیمات مشخص شده را انجام دهید.
  4- در صورت عدم حل مشکل، با مسئولان در شرکت KMBT تماس بگیرید.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
 • Not Allowed: to create new topic.
 • Not Allowed: to reply.
 • Not Allowed: to edit your message.
زمان ایجاد صفحه: 0.395 ثانیه