hide

۰۲۱-۹۱۰۹۹۹۲۰

تماس ۹ صبح تا 6 عصر

مستر ریسوگراف ME 9350

برند: ریسوگراف
کد محصول: 593

0 ریال

مستر ریسوگراف ME 9350

نوع اورجینال- 120 یارد

رول مستر ریسوگراف ME 9350 برای دستگاههای ریسوگراف A3 زن می باشد از آنجا که مستر منعکس کننده اطلاعات و نوشته های چاپی بر روی کاغذ می باشد کیفیت مستر در کیفیت کار چاپی نقش بسزایی دارند در بسیاری مواقع که استفاده کنندگان ریسوگراف از کیفیت کار نا راضی هستند از مستر تامرغوبی استفاده می کنند اگر چه ترمال هد دستگاه شما دی پی آی بالایی داشته باشد ماحصل آن بر روی مستر حک می شود حال مستر شما نیز باید منعکس کننده همان کیفیت باشد والا نتیجه نا مطلوب خواهد بود مستر ریسوگراف ME 9350 از نظر کیفیت سازگار ترین با ترمال هد دستگاه شماست. 

قیمت مستر ریسوگراف  ME 9350 یکی از موارد مهم در استفاده از دستگاه چاپ است. قیمت این رول‌ها بستگی به کیفیت و نوع مواد استفاده شده در ساخت آن‌ها دارد.مستر ریسوگراف ME9350 اورجینال باعث می‌شود که چاپ‌های صفحه‌ای با کیفیت بالا و با جزئیات دقیق تر تولید شود. اما هزینه استفاده از این رول‌ها نسبت به رول‌های معمولی بالاتر است. این مسئله برای برخی از کسب‌وکارها و شرکت‌ها می‌تواند مشکل ساز باشد و تصمیم‌گیری در مورد استفاده از این رول‌ها را دشوارتر کند.

همچنین، قیمت رول مستر ریسوگراف ME 9350 می‌تواند به عوامل دیگری مانند اندازه و ظرفیت رول، محل تولید و توزیع و نوع ماشین چاپ متصل شده به آن بستگی داشته باشد. اگر دستگاه چاپی که از رول مستر ریسوگراف ME 9350 مورد استفاده می‌کند قابلیت تنظیم و تطبیق بهتری با این رول‌ها داشته باشد، قیمت آن ممکن است بیشتر باشد. در نهایت، برای تصمیم گیری در مورد استفاده از رول مستر ریسوگراف ME9350، نیاز است تا به توجه به هزینه‌ها و فواید احتمالی این رول‌ها انجام شود و بررسی دقیقی در مورد نیازها و بودجه شرکت صورت گیرد.

هیچ دیدگاهی وجود ندارد
نوشتن دیدگاه
text-hide

کارگاه ها

آموزش های فنی-فیلمهای آموزشی فنی -سرویس مانویل و...

text-hide

تالارهای گفتگو

بحث و تبادل نظر در مورد تجربیات رفع ایرادات ومشکلات پیش آمده.

text-hide

گارانتی

گارانتی معتبر-تضمین اصالت کالا و شرط عودت-خدمات و ساپورت فنی.