hide

۰۲۱-۹۱۰۹۹۹۲۰

تماس ۹ صبح تا 6 عصر

مرکب ریسوگراف RZ

برند: ریسوگراف
کد محصول: 223044
تماس بگیرید: ۹۱۰۹۹۹۲۰-۰۲۱

مرکب یا جوهر ریسوگراف RZ

نوع مرکب ریسوگراف : اورجینال یونیورسال قابل استفاده در تمامی ریسوگراف های RZ

مرکب یا جوهر ریسوگراف آرزد یک نوع جوهر است که به عنوان ماده اولیه برای چاپ و نسخه برداری در دستگاه های ریسوگراف استفاده می شود. این جوهر از موادی تشکیل شده است که به آنها مواد حفظ کننده و رنگ دهنده اضافه شده است. مرکب ریسوگراف آرزد به طور کلی به صورت مایع خمیری عرضه می شود و برای چاپ بر روی کاغذ و سطوح دیگر استفاده می شود.

مزیت اصلی استفاده از مرکب یا جوهر ریسوگراف آرزد این است که این نوع جوهر تا اندازه ای مقاوم در برابر آب است و به راحتی قابل شستشو نیست. از این رو، چاپ ها و مستنداتی که با استفاده از این جوهر تهیه می شوند، برای مصارفی مانند برچسب ها، انتقال تصاویر و چاپ کتاب های کوچک و نشریات کاربرد دارد. علاوه بر این، مرکب ریسوگراف آرزد قیمتی مناسب تر نسبت به سایر روش های چاپ دارد و به همین دلیل برای متخصصان چاپ جذاب است.

قیمت مرکب ریسوگراف، مانند هر محصول دیگری در بازار، براساس داده های بازار تعیین می شود. این داده ها شامل عواملی مانند عرضه و تقاضا، رقابت در بازار، هزینه تولید و هزینه های دیگر مربوط به توزیع و فروش محصول می باشد.

عرضه و تقاضا یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت مرکب ریسوگراف است. اگر تقاضا برای این محصول بالا باشد و عرضه محدود باشد، قیمت مرکب ریسوگراف احتمالاً افزایش خواهد یافت. از طرف دیگر، اگر تقاضا کاهش یابد و عرضه بیشتر شود، قیمت ممکن است کاهش یابد.

رقابت در بازار نیز تأثیر مستقیمی بر قیمت مرکب ریسوگراف دارد. وجود رقبا و شرکت های دیگری که محصولات مشابه را تولید می کنند، ممکن است باعث کاهش قیمت شود تا شرکت ها بتوانند با یکدیگر رقابت کنند و بازار را به خود اختصاص دهند.

هزینه تولید و هزینه های دیگر مربوط به توزیع و فروش نیز در تعیین قیمت مرکب ریسوگراف تأثیرگذار هستند. اگر هزینه های تولید و هزینه های مربوط به توزیع و فروش افزایش یابد، قیمت محصول نیز احتمالاً افزایش خواهد یافت تا شرکت بتواند هزینه ها را تامین کند و سود به دست آورد.

هیچ دیدگاهی وجود ندارد
نوشتن دیدگاه
text-hide

کارگاه ها

آموزش های فنی-فیلمهای آموزشی فنی -سرویس مانویل و...

text-hide

تالارهای گفتگو

بحث و تبادل نظر در مورد تجربیات رفع ایرادات ومشکلات پیش آمده.

text-hide

گارانتی

گارانتی معتبر-تضمین اصالت کالا و شرط عودت-خدمات و ساپورت فنی.