hide

۰۲۱-۹۱۰۹۹۹۲۰

تماس ۹ صبح تا 6 عصر

مرکب ریسوگراف EZ 301

برند: ریسوگراف
کد محصول: 1223016
تماس بگیرید: ۹۱۰۹۹۹۲۰-۰۲۱

مرکب یا جوهر ریسوگراف EZ 301

نوع مرکب ریسوگراف : فابریک EZ301

مهم ترین امتیاز جوهر فابریک سریع خشک شدن بر روی کاغذ با روان بودن در داخل درام یا سیلندر می باشد بدون گرفتگی توری و آسیب های دیگر استاندارد چسبندگی کم که باعث جدا شدن راحت از درام توسط ناخنک و گیر کم کاغذ می شود .

مرکب یا جوهر فابریک ریسوگراف 301 EZ یک نوع جوهر است که به منظور چاپ ریسوگرافیک در دستگاه های ریسوگراف استفاده می شود. این نوع جوهر دارای کیفیت بالا و قابلیت چاپ روان و سریع است. جوهر ریسوگراف 301 EZ از ترکیبی از عناصر مختلف تشکیل شده است که باعث می شود چاپی با رنگ های زنده و واقعی ایجاد شود. همچنین، این نوع جوهر دارای خاصیت خشک شدن سریع است که به کاربر امکان می دهد به راحتی و بدون ایجاد لکه روی کاغذ چاپ را انجام دهد. با استفاده از مرکب یا جوهر ریسوگراف 301 EZ، می توان چاپ های با کیفیت و با قابلیت انتقال رنگ به صورت دقیق انجام داد.

 

قیمت مرکب فابریک ریسوگراف EZ 301، مانند هر محصول دیگری در بازار، براساس داده های بازار تعیین می شود. این داده ها شامل عواملی مانند عرضه و تقاضا، رقابت در بازار، هزینه تولید و هزینه های دیگر مربوط به توزیع و فروش محصول می باشد.

عرضه و تقاضا یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت مرکب ریسوگراف است. اگر تقاضا برای این محصول بالا باشد و عرضه محدود باشد، قیمت مرکب ریسوگراف احتمالاً افزایش خواهد یافت. از طرف دیگر، اگر تقاضا کاهش یابد و عرضه بیشتر شود، قیمت ممکن است کاهش یابد.

رقابت در بازار نیز تأثیر مستقیمی بر قیمت مرکب ریسوگراف دارد. وجود رقبا و شرکت های دیگری که محصولات مشابه را تولید می کنند، ممکن است باعث کاهش قیمت شود تا شرکت ها بتوانند با یکدیگر رقابت کنند و بازار را به خود اختصاص دهند.

هزینه تولید و هزینه های دیگر مربوط به توزیع و فروش نیز در تعیین قیمت مرکب ریسوگراف EZ301 تأثیرگذار هستند. اگر هزینه های تولید و هزینه های مربوط به توزیع و فروش افزایش یابد، قیمت محصول نیز احتمالاً افزایش خواهد یافت تا شرکت بتواند هزینه ها را تامین کند و سود به دست آورد.

هیچ دیدگاهی وجود ندارد
نوشتن دیدگاه
text-hide

کارگاه ها

آموزش های فنی-فیلمهای آموزشی فنی -سرویس مانویل و...

text-hide

تالارهای گفتگو

بحث و تبادل نظر در مورد تجربیات رفع ایرادات ومشکلات پیش آمده.

text-hide

گارانتی

گارانتی معتبر-تضمین اصالت کالا و شرط عودت-خدمات و ساپورت فنی.