hide

۰۲۱-۹۱۰۹۹۹۲۰

تماس ۹ صبح تا 6 عصر

دولوپر اورجینال توشیبا 5018

برند: توشیبا
کد محصول: 12t5018dvf
تماس بگیرید: ۹۱۰۹۹۹۲۰-۰۲۱

نوع دولوپر

اورجینال و فابریک

نام و مشخصات فنی

دولوپر توشیبا 5018A

کارکرد اسمی

60.000 برگ A4

دولوپر اورجینال کپی رنگی توشیبا 5018A

دولوپر یا پودر سنگین فابریک و اورجینال توشیبا 5018A مواد مصرفی بسیار حساسی است که نقش انتقال تونر به درام را بصورت یکنواخت و تنظیم شده بر عهده دارد و بنابر این نقش مهم اثر خیلی زیادی بر کیفیت پرینت و کپی رنگی توشیبا 5018A دارد با توجه به طول عمر زیاد و نقش اساسی این مواد مصرفی وعوارض ناشی از نوع نامرغوب آن بر دیگر مواد مصرفی و لوازم و قطعات پیشنهاد می شود از نوع اورجینال آن در دستگاه فتوکپی رنگی توشیبا 5018A استفاده شود.

تفاوت دولوپر اورجینال کپی رنگی توشیبا 5018A مشکی با نوع طرح:

دولوپر اورجینال کپی رنگی توشیبا 5018A مشکی محصولی اصلی و تولید شده توسط شرکت سازنده است که با کیفیت بالا و دقیقا مطابق با استانداردهای تولید می‌باشد. این دولوپر ها به طور معمول از مواد با کیفیت بالا ساخته شده و با استفاده از فناوری های پیشرفته تولید می‌شوند. از طرفی، دولوپر کپی رنگی که به صورت تقلیدی و کپی از دولوپر اورجینال تولید می‌شود، ممکن است کیفیت و عملکرد آن کمی پایین تر باشد. این دولوپر ها معمولاً با استفاده از مواد ارزانتر و فناوری های کمتر ساخته می‌شوند و به عنوان جایگزینی ارزان قیمت برای دولوپر اورجینال استفاده می‌شوند.

تفاوت دیگری که بین دولوپر اورجینال و دولوپر نوع کپی شده وجود دارد، نوع طرح آنها است. دولوپر اورجینال عموماً با طرح هایی که توسط شرکت سازنده طراحی شده اند عرضه می‌شوند و بر روی آنها نام شرکت و لوگوی آن برجسته است. از طرفی، دولوپر کپی رنگی ممکن است بدون هیچ نشان تجاری خاصی یا با نام شرکتی دیگری عرضه شود. برخی از تولیدکنندگان دولوپر کپی رنگی، نام شرکت و لوگوی آن را بر روی محصول خود قرار نمی‌دهند یا از طرح های متفاوتی استفاده می‌کنند. این تفاوت در طرح می‌تواند برای برخی از کاربران اهمیت داشته باشد، زیرا ممکن است باعث ایجاد ابهام در مورد اصالت و کیفیت دولوپر شود.


علاوه بر این، تفاوت دیگری که در دولوپر اورجینال و کپی رنگی توشیبا 5018A مشکی وجود دارد، قیمت آن‌ است. به دلیل استفاده از طرح‌های منحصر به فرد و اصلی، دولوپر اورجینال همیشه گزینه‌ای گرانتر است. در حالی که دولوپر کپی رنگی قابل تهیه باقیمت ارزانتر است.

دولوپر اورجینال کپی رنگی توشیبا 5018A

دولوپر یا پودر سنگین فابریک و اورجینال توشیبا 5018A مواد مصرفی بسیار حساسی است که نقش انتقال تونر به درام را بصورت یکنواخت و تنظیم شده بر عهده دارد و بنابر این نقش مهم اثر خیلی زیادی بر کیفیت پرینت و کپی رنگی توشیبا 5018A دارد با توجه به طول عمر زیاد و نقش اساسی این مواد مصرفی و عوارض ناشی از نوع نامرغوب آن بر دیگر مواد مصرفی و لوازم و قطعات پیشنهاد می شود از نوع اورجینال آن در دستگاه فتوکپی رنگی توشیبا 5018A استفاده شود.
فابریک کپی رنگی توشیبا 5018A یک قطعه اصلی و ضروری در دستگاه چاپ است که برای تولید نسخه های رنگی با کیفیت بالا استفاده می شود و مناسب برای استفاده در دستگاه های کپی و چاپگر های توشیبا 5018A می باشد و به دلیل کیفیت بالا و دوام بیشتر، توسط بسیاری از کاربران انتخاب می شود در انتخاب بین هزینه یا دوام و کیفیت گزینه دوم هر دو را همپوشانی خواهد کرد به بیان دیگر انتخاب دولوپر فابریک فتوکپی رنگی توشیبا 5018A هم بصرفه است و هم اقتصادی ... و با کیفیت و همراه با رضایت در زمانی نه چندان دور هزینه خود را جبران خواهد کرد.
این موضوع می‌تواند برای کسانی که به صورت روزانه و بزرگ‌ترین حجم چاپ را ندارند، گزینه‌ای مناسب باشد. با این حال، برای افراد و شرکت‌هایی که به کیفیت بالا در چاپ و رنگ‌های زنده نیاز دارند، دولوپر اورجینال انتخاب بهتری است.

عمر و تعداد کارکرد دولوپر اورجینال و فابریک توشیبا 5018A چقدر است؟

عمر و تعداد کارکرد دستگاه های دولوپر اورجینال و فابریک توشیبا 5018A بستگی به عوامل متعددی دارد. این عوامل شامل نوع و شدت استفاده، شرایط محیطی، نگهداری و تعمیرات منظم و کیفیت قطعات مورد استفاده می‌شوند. به طور کلی، دستگاه های دولوپر اورجینال و فابریک توشیبا 5018A معمولاً برای چندین سال بدون مشکل کار می‌کنند. اگر این دستگاه ها به درستی نگهداری شوند و تعمیرات لازم را در صورت نیاز دریافت کنند، می‌توانند برای مدت طولانی به خوبی ادامه دهند.

با این حال، تعداد کارکردهای دستگاه های دولوپر اورجینال و فابریک توشیبا 5018A نیز متغیر است و به عوامل متعددی بستگی دارد. این عوامل شامل تعداد صفحات چاپ شده، نوع کاربری، تنظیمات ماشین و نوع و کیفیت مصرف کننده می‌شوند. برخی افراد ممکن است دستگاه خود را بسیار فراوان استفاده کنند و در نتیجه تعداد کارکردهای بالایی داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است آن را به طور معتدل تر استفاده کنند و تعداد کارکردهای کمتری داشته باشند. بنابراین، تعداد کارکردهای دستگاه های دولوپر اورجینال و فابریک توشیبا 5018A بین افراد مختلف متفاوت است.

هیچ دیدگاهی وجود ندارد
نوشتن دیدگاه
text-hide

کارگاه ها

آموزش های فنی-فیلمهای آموزشی فنی -سرویس مانویل و...

text-hide

تالارهای گفتگو

بحث و تبادل نظر در مورد تجربیات رفع ایرادات ومشکلات پیش آمده.

text-hide

گارانتی

گارانتی معتبر-تضمین اصالت کالا و شرط عودت-خدمات و ساپورت فنی.