hide

۰۲۱-۹۱۰۹۹۹۲۰

تماس ۹ صبح تا 6 عصر

زیراکس c8045

برند: زیراکس
کد محصول: 11x8045
تماس بگیرید: ۹۱۰۹۹۹۲۰-۰۲۱

تنظیمات در دسترس

آپشنهای دستگاه:
فاکس
لارگ باکس
بوک لت
پانچ
فینیشر
سورتر شکمی
تغذیه اتومات کاغذ(ADF)

از جمله ویزه گیهای این دستگاه میتوان به تغذیه کننده خودکار سند (DADF) با اسکن همزمان هر دو طرف سند با سرعت 139 برگ در دقیقه اشاره کرد مجهز به کیت پاکت در کاست برای چاپ بر روی پاکت نامه است دارای 4 سینی تغذیه کاغذ جمعاٌ 2180 برگ می باشد زمان اولین کپی رنگی 7.8 ثانیه است ومدت زمان اولین پرینت رنگی 6 ثانیه می باشد کیفبت 1200 تا 2400 برای اسکن و پرینت را دارد

در مورد قیمت دستگاه فتوکپی رنگی زیراکس C8045 آکبند آپشنهای دستگاه عامل تعیین کننده ای است هر کدام از آپشنها و نوع آن در قیمت دستگاه کپی رنگی زیراکس C8045 اثرگذار می باشد برای مثال دارا بودن تغذیه اتوماتیک کاغذ ADF یا نبودن آن ... قیمت دستگاه کپی رنگی را تغییر می دهد حال توجه داشته باشید که خود ADF می تواند ساده یا دو رو گذر و اصطلاحا دابل اس باشد همینطورآپشنهای دیگر و نوع متنوع آنها مانند نوع فینیشر – بوکلت – سورتر – لارچ باکس قیمت دستگاه فتوکپی رنگی زیراکس C8045 متاثر می کند بعد تعیین آپشنها و نوع آن مدت گارانتی و خدمات پس از فروش و ارایه خدمات فنی مستمر و مشتری مدار ملاک تعیین قیمت دستگاه کپی رنگی شارپ8045  آکبند را تعیین می کند آخرین پارامتر مقایسه قیمت ها بازار با لحاظ آپشنها و خدمات می باشد مشاورین ما در این مورد می توانند راهنماییها و مشاوره های لازم را داشته باشند.

در مورد قیمت فتوکپی رنگی زیراکس C8045 استوک یا ریفوربیش کارکرد دستگاه مهم است همیشه صحت کارکرد دستگاه با عمر دیگر آپشنها سنجیده می شود تا از کارکرد دستگاه و صحت آن اطمینان حاصل شود این کار کارشناسی مهم و کمی پیچیده ای می باشد وضعیت ایمیجها – ترانسفر- وفیوزینگ و استخراج کارکرد آپشنها ومقایسه آن با کنتور اصلی و همینطور مشاهده وبررسی فنی این آپشنها نیز می تواند صحت کارکرد را تایید یا رد کند.

عامل دیگر ۱۱۰ ولت بودن یا ۲۲۰ ولت بودن دستگاهها ونوع استوک بودن دستگاه هاست دستگاههای استوک اروپا اکثرا ۲۲۰ ولت و آمریکا و ژاپن اکثرا ۱۱۰ ولت می باشند در بین کارشناسان اولویت ۱۱۰ ولت یا ۲۲۰ ولت بودن آن مورد اختلاف نظر و مناقشه هست دستگاههای ۱۱۰ ولت اگرچه ۱۱۰ ولت می باشند ولی استاندارد امریکا و ژاپن نسبت به اروپا استاندارد بالاتری هست ولی نوع ترانس مبدل باید با دقت انتخاب شود تا آسیب از نظر قدرت و توان به دستگاه وارد نکند ...

‍پارمترهای پیچیده دیگری هم هست که خارج از حوصله این کوتاه نوشته هست در هر صورت فارغ از تصمیم شما کارشناسان ما آماده هستند تجربیات خود را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار دهند.  

نظر هوش مصنوعی در مورد قیمت دستگاه کپی رنگی زیراکس C8045:

قیمت زیراکس C8045 یکی از عوامل مهم در تصمیم‌گیری برای خرید یک دستگاه کپی و چاپ حرفه‌ای است. این دستگاه با قابلیت‌های پیشرفته‌ای مانند چاپ دو رو، اسکن، فکس و کپی، برای کاربران حرفه‌ای و محیط‌های کاری پرترافیک مناسب است. قیمت زیراکس C8045 با توجه به امکانات و قابلیت‌های ارائه شده، قابلیت پیشرفت و به‌روزرسانی برنامه‌های نرم‌افزاری، کیفیت چاپ و سرعت بالا، می‌تواند متغیر باشد و بسته به فروشنده و محل خرید متفاوت باشد.

در اغلب موارد، قیمت زیراکس C8045 معقول و قابل قبول است و با توجه به کیفیت و عملکرد برتر این دستگاه، به عنوان یک سرمایه‌گذاری مناسب در نظر گرفته می‌شود. همچنین، دستگاه‌های زیراکس معمولاً دارای قابلیت‌هایی هستند که به کاربران کمک می‌کنند تا در قسمت‌های دیگر هزینه‌های خود را کاهش دهند، مانند صرفه‌جویی در مصرف جوهر و کاغذ. در نتیجه، هرچند قیمت آن ابتدا ممکن است بالا بوده و برازنده امکاناتی که ارائه می‌دهد، اما در طولانی مدت می‌تواند سودآور و اقتصادی باشد.

ویژه گیهای عمومی
ولتاژ 220 ولت اروپا / 110 ولت آمریکا و ژاپن
مصرف برق 115V: 740watts 230V: 761 watts
نوع کاربری کپی رنگی - پرینت رنگی - اسکنر رنگی
ویژه گی های فنی
ضخامت کاغذ چاپ
سزعت کپی و پرینتر 45برگ A4 در دقیقه
سرعت اسکنر Up to 80 page per minute black-and-white and color (simplex)Up to 139 images per minute (ipm) black-and-white and color (duplex)
کیفیت کپی Copy: Up to 600 x 600 dpi
کیفیت پرینت Print: Up to 1200 x 2400 dpi
کیفیت اسکنر 72x 72 dpi to 600 x 600 dpi
کیفیت فاکس 400x 200 dpi
سطح چاپ
سطح چاپ در حالت بنر
زمان آماده شدن اولیه As fast as 6.4
زمان اولین کپی یا پرینت As fast as 6.5 / 5.3 seconds
ظرفیت کاغذ سینی ها یا کاستها
حافظه سیستم Minimum 250 GB HDD / Intel® AtomTM Quad Core 1.91 GHz / 2 MB Cache / 8 GB system memory
فرمت فابلها PDF, JPEG, TIFF, PS, XPS, PCL
زبانهای پرینتر
پردازشگر
مشخصات فیزیکی
وزن kg153
ابعاد هنگام کار 73cm*64cm*115cm
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
نوشتن دیدگاه
text-hide

کارگاه ها

آموزش های فنی-فیلمهای آموزشی فنی -سرویس مانویل و...

text-hide

تالارهای گفتگو

بحث و تبادل نظر در مورد تجربیات رفع ایرادات ومشکلات پیش آمده.

text-hide

گارانتی

گارانتی معتبر-تضمین اصالت کالا و شرط عودت-خدمات و ساپورت فنی.