hide

۰۲۱-۹۱۰۹۹۹۲۰

تماس ۹ صبح تا 6 عصر

شارپ MX 5111N

برند: شارپ
کد محصول: 11s5111
تماس بگیرید: ۹۱۰۹۹۹۲۰-۰۲۱

تنظیمات در دسترس

آپشنهای دستگاه:
فاکس
لارگ باکس
بوک لت
پانچ
فینیشر
سورتر شکمی
تغذیه اتومات کاغذ(ADF)

این دستگاه یک راهنمای کامل استفاده را در خود ذخیره دارد و کاربر با رجوع به آن می تواند تمامی مشکلات خود را در نجوه استفاده از دستگاه مرتفع نماید مدت زمان گرم شدن آن کمتر از 34 ثانیه است و حداکثر استفاده از تونر و مواد مصرفی این دستگاه بگونه ای طراحی شده است که نهایت استفاده از تونر با کمترین میزان ضایعات تونر را دارد پلت فرم امنیتی بالایی با رمز گذاری 256 بیتی دادها برای امنیت بالای محافظت از داده ها را دارد با نمایش تصویر در صفحه لمسی بزرگ نمایی یا کوچک نمایی با دو انگشت مانند تصاویر موبایل یا تبلت قابل انجام است یا می توان تصویر را براحتی با دوانگشت در صفحه لمسی آن چرخاند و در جهت های مختلف دلخواه برای چاپ قرار داد وضوح 1200*1200 دی پی آی آن با وضوح و مجوز Pantone کیفیت بینظیری از چاپ تمام رنگ را ایجاد می کند و ظرفیت کاغذ کاستها در مجموع 6600 برگ می باشد. 

در مورد قیمت دستگاه فتوکپی  شارپ MX 5111Nآکبند آپشنهای دستگاه عامل تعیین کننده ای است هر کدام از آپشنها و نوع آن در قیمت دستگاه کپی  شارپ MX 5111Nاثرگذار می باشد برای مثال دارا بودن تغذیه اتوماتیک کاغذ ADF یا نبودن آن ... قیمت دستگاه کپی رنگی را تغییر می دهد حال توجه داشته باشید که خود ADF می تواند ساده یا دو رو گذر و اصطلاحا دابل اس باشد همینطورآپشنهای دیگر و نوع متنوع آنها مانند نوع فینیشر – بوکلت – سورتر – لارچ باکس قیمت دستگاه فتوکپی  شارپ MX 5111Nمتاثر می کند بعد تعیین آپشنها و نوع آن مدت گارانتی و خدمات پس از فروش و ارایه خدمات فنی مستمر و مشتری مدار ملاک تعیین قیمت دستگاه کپی رنگی شارپc5111  آکبند را تعیین می کند آخرین پارامتر مقایسه قیمت ها بازار با لحاظ آپشنها و خدمات می باشد مشاورین ما در این مورد می توانند راهنماییها و مشاوره های لازم را داشته باشند.

در مورد قیمت فتوکپی  شارپ MX 5111Nاستوک یا ریفوربیش کارکرد دستگاه مهم است همیشه صحت کارکرد دستگاه با عمر دیگر آپشنها سنجیده می شود تا از کارکرد دستگاه و صحت آن اطمینان حاصل شود این کار کارشناسی مهم و کمی پیچیده ای می باشد وضعیت ایمیجها – ترانسفر- وفیوزینگ و استخراج کارکرد آپشنها ومقایسه آن با کنتور اصلی و همینطور مشاهده وبررسی فنی این آپشنها نیز می تواند صحت کارکرد را تایید یا رد کند.

عامل دیگر ۱۱۰ ولت بودن یا ۲۲۰ ولت بودن دستگاهها ونوع استوک بودن دستگاه هاست دستگاههای استوک اروپا اکثرا ۲۲۰ ولت و آمریکا و ژاپن اکثرا ۱۱۰ ولت می باشند در بین کارشناسان اولویت ۱۱۰ ولت یا ۲۲۰ ولت بودن آن مورد اختلاف نظر و مناقشه هست دستگاههای ۱۱۰ ولت اگرچه ۱۱۰ ولت می باشند ولی استاندارد امریکا و ژاپن نسبت به اروپا استاندارد بالاتری هست ولی نوع ترانس مبدل باید با دقت انتخاب شود تا آسیب از نظر قدرت و توان به دستگاه وارد نکند ...

‍پارمترهای پیچیده دیگری هم هست که خارج از حوصله این کوتاه نوشته هست در هر صورت فارغ از تصمیم شما کارشناسان ما آماده هستند تجربیات خود را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار دهند.  

نظر هوش مصنوعی در مورد قیمت دستگاه کپی رنگی شارپ c5111:

شارپ MX 5111N یک دستگاه چندکاره رنگی است که به عنوان یک انتخاب عالی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​با قابلیت های متنوع و عملکرد قوی شناخته می شود. این دستگاه دارای قابلیت های چاپ، اسکن و کپی با سرعت بالا است و می تواند به عنوان یک پرینتر اصلی در یک محیط کاری فعال عمل کند.
قیمت شارپ MX 5111N متغیر است و به عوامل مختلفی مانند محل خرید، فروشنده، متعلقات همراه و قراردادهای خدمات پس از فروش بستگی دارد. علاوه بر این، هزینه های مربوط به مصرف مواد مصرفی مانند جوهر و کاغذ نیز باید در نظر گرفته شود. برای بهترین قیمت و اطلاعات دقیقتر درباره قیمت شارپ MX 5111N، توصیه می شود با فروشندگان محلی یا وب سایت های مرتبط تماس بگیرید.

ویژه گیهای عمومی
ولتاژ 220 ولت اروپا / 110 ولت آمریکا و ژاپن
مصرف برق W1440 or less
نوع کاربری کپی رنگی - پرینت رنگی - اسکنر رنگی
ویژه گی های فنی
ضخامت کاغذ چاپ
سزعت کپی و پرینتر 41/51 ppm B&W/Color (81⁄2” x 11”)
سرعت اسکنر Up to 75 IPM (B&W)/51 IPM (Color);
کیفیت کپی 600x 600 dpi
کیفیت پرینت Up to 1200 x 1200 dpi
کیفیت اسکنر 600x 600 dpi
کیفیت فاکس 600x 600 dpi
سطح چاپ
سطح چاپ در حالت بنر
زمان آماده شدن اولیه 34 ثانیه
زمان اولین کپی یا پرینت سیاه و سفید4.1 ثانیه وهمه رنگها 5.7 ثانیه
ظرفیت کاغذ سینی ها یا کاستها
حافظه سیستم Standard 2 GB Copy/Scan; 1 GB Printer Memory
فرمت فابلها
زبانهای پرینتر
پردازشگر Up to 1250 MHz Multi-Processor Design
مشخصات فیزیکی
وزن 126.4 kg
ابعاد هنگام کار 648Mm*762Mm*965Mm
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
نوشتن دیدگاه
text-hide

کارگاه ها

آموزش های فنی-فیلمهای آموزشی فنی -سرویس مانویل و...

text-hide

تالارهای گفتگو

بحث و تبادل نظر در مورد تجربیات رفع ایرادات ومشکلات پیش آمده.

text-hide

گارانتی

گارانتی معتبر-تضمین اصالت کالا و شرط عودت-خدمات و ساپورت فنی.