hide

۰۲۱-۹۱۰۹۹۹۲۰

تماس ۹ صبح تا 6 عصر

ریکو MP C5502

برند: ریکو
کد محصول: 11r5502
تماس بگیرید: ۹۱۰۹۹۹۲۰-۰۲۱

تنظیمات در دسترس

آپشنهای دستگاه:
فاکس
لارگ باکس
بوک لت
پانچ
فینیشر
سورتر شکمی
تغذیه اتومات کاغذ(ADF)

تونر پیشرفته با تکنولوژی PxP-EQدر این مدل دستگاه کپی رنگی کیفیت شفاف و مطلوب تری ارایه میدهد فیوزینگ بهینه شده ای دارد که مصرف برق فوق العاده کمی را صرف گرم کردن کاغذ می کند این دستگاه ادغام بی نظیر سرعت و کیفیت است مدت زمان کپی یا پرینت 6 ثانیه است و امکان پرینت ار موبایل یو فلش را داراست.

در مورد قیمت دستگاه فتوکپی رنگی ریکو MP C5502 آکبند آپشنهای دستگاه عامل تعیین کننده ای است هر کدام از آپشنها و نوع آن در دستگاه فتوکپی رنگی ریکو MP C5502 اثرگذار می باشد برای مثال دارا بودن تغذیه اتوماتیک کاغذ ADF یا نبودن آن ... قیمت دستگاه کپی رنگی را تغییر می دهد حال توجه داشته باشید که خود ADF می تواند ساده یا دو رو گذر و اصطلاحا دابل اس باشد همینطورآپشنهای دیگر و نوع متنوع آنها مانند نوع فینیشر – بوکلت – سورتر – لارچ باکس دستگاه فتوکپی رنگی ریکو MP C5502 متاثر می کند بعد تعیین آپشنها و نوع آن مدت گارانتی و خدمات پس از فروش و ارایه خدمات فنی مستمرو مشتری مدار ملاک تعیین دستگاه فتوکپی رنگی ریکو MP C5502 آکبند را تعیین می کند آخرین پارامتر مقایسه قیمت ها بازار با لحاظ آپشنها و خدمات می باشد در صورت تمایل مشاورین ما در این مورد می توانند راهنماییها و مشاوره های لازم را داشته باشند.

در مورد قیمت ا دستگاه فتوکپی رنگی ریکو MP C5502 ستوک یا ریفوربیش کارکرد دستگاه مهم است همیشه صحت کارکرد دستگاه با عمر دیگر آپشنها سنجیده می شود تا از کارکرد دستگاه و صحت آن اطمینان حاصل شود این کار کارشناسی مهم و کمی پیچیده ای می باشد وضعیت ایمیجها – ترانسفر- وفیوزینگ و استخراج کارکرد آپشنها ومقایسه آن با کنتور اصلی و همینطور مشاهده وبررسی فنی این آپشنها نیز می تواند صحت کارکرد را تایید یا رد کند.

عامل دیگر ۱۱۰ ولت بودن یا ۲۲۰ ولت بودن دستگاهها ونوع استوک بودن دستگاه هاست دستگاههای استوک اروپا اکثرا ۲۲۰ ولت و آمریکا و ژاپن اکثرا ۱۱۰ ولت می باشند در بین کارشناسان اولویت ۱۱۰ ولت یا ۲۲۰ ولت بودن آن مورد اختلاف نظر و مناقشه هست دستگاههای ۱۱۰ ولت اگرچه ۱۱۰ ولت می باشند ولی استاندارد امریکا و ژاپن نسبت به اروپا استاندارد بالاتری هست ولی نوع ترانس مبدل باید با دقت انتخاب شود تا آسیب از نظر قدرت و توان به دستگاه وارد نکند ...

‍پارمترهای پیچیده دیگری هم هست که خارج از حوصله این کوتاه نوشته هست در هر صورت فارغ از تصمیم شما کارشناسان ما آماده هستند تجربیات خود را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار دهند.  

نظر هوش مصنوعی در مورد قیمت دستگاه فتوکپی رنگی ریکو MP C5502 :

ریکو MP C5502A یک دستگاه چاپ چند منظوره است که به عنوان یک اسکنر، کپی کننده و فکس هم عمل می کند. این دستگاه قابلیت چاپ به رنگ و سیاه و سفید را دارد و با سرعت بالا و کیفیت بالا عمل می کند.
این دستگاه دارای ویژگی های متنوعی است که آن را برای استفاده در محیط های کاری مختلف مناسب می کند. به عنوان مثال، این دستگاه به صورت پیش فرض دارای قابلیت چاپ دو رو در یک برگه است که می تواند زمان و هزینه چاپ را کاهش دهد. همچنین، این دستگاه دارای تکنولوژی تشخیص خودکار رنگ است که قادر است به صورت دقیق رنگ های مورد نیاز را تشخیص دهد و تنظیمات بهینه را برای هر چاپ انجام دهد.
ریکو MP C5502A همچنین از امکانات امنیتی پیشرفته برای حفاظت از اطلاعات حساس استفاده می کند. این دستگاه قابلیت رمزگذاری و رمزگشایی اسناد را دارد و همچنین قادر است به طور خودکار اسناد را پاک کند بعد از اتمام کار. این ویژگی ها به کاربران امکان می دهد تا از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات محرمانه جلوگیری کنند و امنیت کار خود را تضمین کنند.

در کل، ریکو MP C5502A یک دستگاه چاپ چند منظوره حرفه ای است که با ویژگی ها و امکانات پیشرفته خود، به کاربران امکان می دهد که عملکرد چاپ، اسکن و کپی را بهبود دهند و در عین حال امنیت اطلاعات خود را حفظ کنند.

ویژه گیهای عمومی
ولتاژ 220 ولت اروپا / 110 ولت آمریکا و ژاپن
مصرف برق 1,584W or less
نوع کاربری کپی رنگی - پرینت رنگی - اسکنر رنگی
ویژه گی های فنی
ضخامت کاغذ چاپ
سزعت کپی و پرینتر 55 برگ A4 در دقیقه
سرعت اسکنر 300dpi:67 ipm BW/FC
کیفیت کپی 600 dpi
کیفیت پرینت Up to 1,200 x 1,200 dpi
کیفیت اسکنر Up to 1,200 dpi
کیفیت فاکس
سطح چاپ
سطح چاپ در حالت بنر
زمان آماده شدن اولیه 21 ثانیه
زمان اولین کپی یا پرینت سیاه و سفید3.1 ثانیه وهمه رنگها 4.8ثانیه
ظرفیت کاغذ سینی ها یا کاستها Standard: 2 x 550 sheets + 100-sheetBypass Tray, Maximum: 4,400 sheets(w/Tandem LCT + Side LCT)
حافظه سیستم 2گیگا بایت
فرمت فابلها Single/Multi-Page TIFF, Single Page JPEG, Single/Multi-Page PDF, Single/Multi-PagePDF/A
زبانهای پرینتر
پردازشگر Intel Celeron-M @ 1.0 GHz, Embedded
مشخصات فیزیکی
وزن 130 kg
ابعاد هنگام کار 67cm*68cm*90cm
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
نوشتن دیدگاه
text-hide

کارگاه ها

آموزش های فنی-فیلمهای آموزشی فنی -سرویس مانویل و...

text-hide

تالارهای گفتگو

بحث و تبادل نظر در مورد تجربیات رفع ایرادات ومشکلات پیش آمده.

text-hide

گارانتی

گارانتی معتبر-تضمین اصالت کالا و شرط عودت-خدمات و ساپورت فنی.