hide

۰۲۱-۹۱۰۹۹۹۲۰

تماس ۹ صبح تا 6 عصر

فتوکپی رنگی توشیبا 3505AC

برند: توشیبا
کد محصول: 11t3505
تماس بگیرید: ۹۱۰۹۹۹۲۰-۰۲۱

تنظیمات در دسترس

آپشنهای دستگاه:
فاکس
لارگ باکس
بوک لت
پانچ
فینیشر
سورتر شکمی
تغذیه اتومات کاغذ(ADF)

در این مدل دستگاه کپی رنگی یک کاست مخصوص برای پاکت نامه تعبیه شده است تا براحتی بر روی پاکت نامه کپی یا پرینت بگیرد سیستم پردازش سریع دو هسته ای با  4 گیگابایت رم و 320 گیگا باید حافظه هارد قابلیت گنجایش550 برگ در هر کاست و جمعاٌ 3200 برگ کاغذ در کاستهای مختلف را داراست مشخصات 10000 کاربر مختلف در آن قابل ذخیره و برنامه ریزی برای هر کاربر را دارد و دارای دو ورودی خط تلفن برای فاکس می باشد

در مورد قیمت دستگاه قیمت فتوکپی رنگی توشیبا 3505ACآکبند آپشنهای دستگاه عامل تعیین کننده ای است هر کدام از آپشنها و نوع آن در قیمت دستگاه قیمت فتوکپی رنگی توشیبا 3505ACاثرگذار می باشد برای مثال دارا بودن تغذیه اتوماتیک کاغذ ADF یا نبودن آن ... قیمت دستگاه کپی رنگی را تغییر می دهد حال توجه داشته باشید که خود ADF می تواند ساده یا دو رو گذر و اصطلاحا دابل اس باشد همینطورآپشنهای دیگر و نوع متنوع آنها مانند نوع فینیشر – بوکلت – سورتر – لارچ باکس قیمت دستگاه قیمت فتوکپی رنگی توشیبا 3505ACمتاثر می کند بعد تعیین آپشنها و نوع آن مدت گارانتی و خدمات پس از فروش و ارایه خدمات فنی مستمرو مشتری مدار ملاک تعیین قیمت قیمت فتوکپی رنگی توشیبا 3505ACآکبند را تعیین می کند آخرین پارامتر مقایسه قیمت ها بازار با لحاظ آپشنها و خدمات می باشد درصورت تمایل مشاورین ما در این مورد می توانند راهنماییها و مشاوره های لازم را داشته باشند.

در مورد قیمت قیمت فتوکپی رنگی توشیبا 3505ACاستوک یا ریفوربیش کارکرد دستگاه مهم است همیشه صحت کارکرد دستگاه با عمر دیگر آپشنها سنجیده می شود تا از کارکرد دستگاه و صحت آن اطمینان حاصل شود این کار کارشناسی مهم و کمی پیچیده ای می باشد وضعیت ایمیجها – ترانسفر- وفیوزینگ و استخراج کارکرد آپشنها ومقایسه آن با کنتور اصلی و همینطور مشاهده وبررسی فنی این آپشنها نیز می تواند صحت کارکرد را تایید یا رد کند.

عامل دیگر ۱۱۰ ولت بودن یا ۲۲۰ ولت بودن دستگاهها ونوع استوک بودن دستگاه هاست دستگاههای استوک اروپا اکثرا ۲۲۰ ولت و آمریکا و ژاپن اکثرا ۱۱۰ ولت می باشند در بین کارشناسان اولویت ۱۱۰ ولت یا ۲۲۰ ولت بودن آن مورد اختلاف نظر و مناقشه هست دستگاههای ۱۱۰ ولت اگرچه ۱۱۰ ولت می باشند ولی استاندارد امریکا و ژاپن نسبت به اروپا استاندارد بالاتری هست ولی نوع ترانس مبدل باید با دقت انتخاب شود تا آسیب از نظر قدرت و توان به دستگاه وارد نکند ...

‍پارمترهای پیچیده دیگری هم هست که خارج از حوصله این کوتاه نوشته هست در هر صورت فارغ از تصمیم شما کارشناسان ما آماده هستند تجربیات خود را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار دهند.  

نظر هوش مصنوعی در مورد قیمت دستگاه قیمت فتوکپی رنگی توشیبا 3505AC:

فتوکپی رنگی توشیبا 3505AC یکی از محصولات پیشرفته و قدرتمند در دسته فتوکپی های رنگی است. این دستگاه با قابلیت های بسیاری مانند چاپ با کیفیت بالا، اسکن و فکس، مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از ویژگی های برجسته این دستگاه، سرعت چاپ بالا است. با قابلیت چاپ تا 35 برگ در دقیقه، فتوکپی رنگی توشیبا 3505AC مناسب برای محیط هایی است که نیاز به چاپ حجیم و سریع دارند. همچنین، این دستگاه قابلیت چاپ از روی تمامی رسانه های چاپی را دارد، از جمله کاغذهای وزن سبک و کاغذهای وزن سنگین، کارت های بارکد و برچسب های مختلف.

علاوه بر سرعت چاپ، دستگاه فتوکپی رنگی توشیبا 3505AC دارای قابلیت های دیگری نیز است. به عنوان مثال، این دستگاه قابلیت اسکن تصاویر با رزولوشن بالا را دارد و می تواند تصاویر را به صورت الکترونیکی ذخیره کند. همچنین، این دستگاه قابلیت ارسال و دریافت فکس را نیز دارد، که این امکان را به کاربران می دهد با سرعت و کارایی بالا اسناد را ارسال و دریافت کنند.

دستگاه فتوکپی رنگی توشیبا 3505AC با توجه به قابلیت های کاربردی و پیشرفته ای که دارد، به عنوان یکی از گزینه های مناسب برای محیط های اداری و تجاری در نظر گرفته می شود. قیمت این دستگاه نیز با توجه به قابلیت ها و ویژگی های آن، مقرون به صرفه و مناسب است.

ویژه گیهای عمومی
ولتاژ 220 ولت اروپا / 110 ولت آمریکا و ژاپن
مصرف برق Maximum 1.5kW (120V)
نوع کاربری کپی رنگی - پرینت رنگی - اسکنر رنگی
ویژه گی های فنی
ضخامت کاغذ چاپ Standard: 550 Sheets x 2-16 lb Bond-140 lb Index Stack Feed Bypass: 100 Sheets-14 lb Bond-100 lb Cover Opt. 550-Sheet Paper Feed Pedestal-16 lb Bond-140 lb Index Opt. 550 Sheets Drawer for PFP-16 lb Bond-140 lb Index Opt. Envelope Cassette for PFP-16 lb B
سزعت کپی و پرینتر 35 برگ A4 در دقیقه
سرعت اسکنر 0.7Seconds Per Page, Maximum 73 IPM
کیفیت کپی 600x 600 dpi
کیفیت پرینت 1200x 3600 dpi
کیفیت اسکنر 600 dpi, 400 dpi, 300 dpi, 200 dpi, 150 dpi, 100 dp
کیفیت فاکس
سطح چاپ
سطح چاپ در حالت بنر
زمان آماده شدن اولیه 20 ثانیه
زمان اولین کپی یا پرینت Colour: 5.7seconds
ظرفیت کاغذ سینی ها یا کاستها Standard 1,200 Sheets/Max. 3,200 Sheets
حافظه سیستم 4گیگا بایت
فرمت فابلها Monochrome: TIFF-Multi/Single Page, PDF-Multi/Single Page, Searchable PDF (Opt.), XPS-Multi/Single Page, DOCX (Opt.), XLSX (Opt.), PPTX (Opt.) Color/Grayscale: JPEG, TIFF-Multi/Single Page, PDF-Multi/Single Page, Slim PDF, Searchable PDF (Opt.), XPS-Multi
زبانهای پرینتر PCL5e, PCL5c, PCL6 (PCL XL), PS3, PDF, XPS, JPEG
پردازشگر پردازنده دو هسته ای Intel Atom™ 1.33GHz (Dual-Core)
مشخصات فیزیکی
وزن 75 kg
ابعاد هنگام کار 58.42cm*64.01cm*78.74cm
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
نوشتن دیدگاه
text-hide

کارگاه ها

آموزش های فنی-فیلمهای آموزشی فنی -سرویس مانویل و...

text-hide

تالارهای گفتگو

بحث و تبادل نظر در مورد تجربیات رفع ایرادات ومشکلات پیش آمده.

text-hide

گارانتی

گارانتی معتبر-تضمین اصالت کالا و شرط عودت-خدمات و ساپورت فنی.